KONST / Litografier / Färglitografi 14954374
nr 1495 4374
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Signerad, numrerad 4/60. Färglitografi, bildmått: 33x43 cm, yttermått inklusive ram: 52x66 cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 19:35:21
100 kr
150 kr
200 kr
James Coignard
Läs mer om James Coignard